15 лютого 2021р. 32 річниця виведення військ з Афганістану

Дата: 16.02.2021 10:10

15 лютого 2021р. 32 річниця виведення військ з Афганістану, також в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Керівництво Тересвянської селищної ради також долучилося до вшанування памяті загиблих у війні в Афганістані привітань ветеранам які проживають на території громади.

До акції долучились селищний голова Грабарь Ігор Івнович, перший заступник Продан Олександр Юрійович, секретар виконкому Папп Іван Іванович, нач. ВОС Жирої О. В. старости сіл Грушово та Крива, Кучерявий В. В. та Опріш В. М., директор Грушівського ЗДО Фальчук Н. Ю. та директор Грушівського будинку кальтури Жмурко О. В. та її вихованці, які привітали учасників бойових дій віршованими рядками.

Куди б не закинула доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військовий обов’язок, за що заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України, як країни-миротворця.

Давайте ж і ми з вами будемо пам`ятати подвиги учасників бойових дій,ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі.

Слава Україні! Героям Слава!