Секретар Тересвянської селищної ради

Зизень Ніна Іванівна

народилася 19 серпня 1982 року в селі Крива Тячівського району Закарпатської області.

З 1988 року по 1997 рік навчалася у Кривській загальноосвітній школі І - ІІ ступенів.

У 1997 році вступила до Мукачівського педагогічного училища, яке закінчила в 2001 році здобувши кваліфікацію вчителя початкових класів та педагога-організатора.

У липні 2001 року вступила на заочне відділення Мукачівського інституту Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника. В 2004 році закінчила   згаданий університет із відзнакою, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.

У серпні 2001 року прийнята на посаду вихователя групи продовженого дня в Грушівську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів за наказом відділу освіти Тячівської районної державної адміністрації.

З 4 квітня 2006 року обрана секретарем виконавчого комітету Кривської сільської ради.

До обрання на посаду секретаря Тересвянської селищної ради  працювала секретарем Кривської сільської ради протягом строку повноважень Кривської сільської ради шостого та сьомого скликань.

Проживає за адресою: с. Крива, Тячівського району Закарпатської області.