Українсько-Угорський бізнес форум

Дата: 31.03.2021 11:53

Українсько-угорський бізнес–форум та бізнес-зустрічі в рамках Hungarian-Ukrainian Online Business Day 2021.

Опубліковано 26 березня 2021 року о 10:30

Державна установа «Офіс з просування експорту України» у партнерстві з Угорським агентством сприяння експорту (Hungarian Export Promotion Agency) при Міністерстві зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини спільно з Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, а також Посольством України в Угорщині  за підтримки Enterprise Europe Network мають честь запросити Вас взяти участь 16 квітня 2021 року в Українсько-угорському бізнес–форумі та бізнес-зустрічах в рамках Hungarian-Ukrainian Online Business Day 2021.

Участь у даному заході надасть Вам ексклюзивну можливість представити потенціал своєї компанії угорським партнерам та дізнатися більше про експортні та імпортні можливості угорського ринку.

Програма бізнес-форуму передбачає висвітлення перспективних та пріоритетних напрямів українсько-угорського економічного співробітництва та є нагодою долучитися до B2G діалогу.

Зареєстровані учасники зможуть призначати 1:1 партнерські відео-зустрічі чи безпосередньо контактувати з угорськими підприємцями, профіль яких їх зацікавив, з метою встановлення подальшої бізнес-комунікації у розрізі потенційної двосторонньої співпраці.

Фокусні індустрії заходу:

Харчова промисловість

Агропромисловість

Машинобудування

Металообробка

Інформаційно-комунікаційні технології

Легка промисловість

Здійснити реєстрацію та отримати додаткову інформацію про захід Ви зможете перейшовши за посиланням: https://hungarian-ukrainian-online-business-day.b2match.io/

Кінцевий термін реєстрації участі у заході – 15 квітня 2021 року.

Формат заходу - онлайн, на платформі b2match.

Інструкція для реєстрації на платформі b2match: http://surl.li/olks

Контактною особою з питань реєстрації на платформі b2match для участі у заходах є проектна менеджерка установи Наталія Бабаніна, nbabanina@epo.org.ua

Мова заходів - АНГЛІЙСЬКА (здійснення перекладу не передбачено)

ВАЖЛИВО! До 15 квітня 2021 кількість зареєстрованих профілів буде постійно збільшуватися на платформі, тому ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ ПЕРШИМИ, щоб мати час для промоції ВАШОЇ компанії серед потенційних угорських партнерів!

Участь у бізнес-форумі та бізнес-зустрічах з угорськими партнерами БЕЗКОШТОВНА.