Дата: 07.04.2021 11:07

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Тересвянської селищної ради інформує, що на засіданні, яке відбулося 26.03.2021 року прийнято рішення №41 «Про затвердження заходів благоустрою та підтримання чистоти території Тересвянської територіальної громади».

У зв’язку з цим та з метою покращення стану благоустрою населених пунктів громади, просимо суб’єктів господарювання та мешканців громади:

• привести у належний стан фасади будинків, огорожі, зелені насадження, тощо;
  • прибрати та підтримувати чистоту територій, прилеглих до місць здійснення підприємницької діяльності, житлових будинків, тощо;
  • утримувати водовідвідні канави належному стані, кювети біля приватних будинків, магазинів, кафе, господарських споруд.

Власників магазинів, закладів громадського харчування просимо встановити біля них урни для сміття, регулярно очищувати їх.

Тільки спільними зусиллями ми зробимо населені пункти громади чистими та гарнішими.

Виконавчий комітет селищної ради.