Налагоджуємо партнерські відносини

Дата: 14.04.2021 13:34

Налагоджуємо партнерські відносини

Цими днями офіційна делегація Тересвянської селищної ради на чолі з селищним головою Грабарем І.І., на запрошення старости м.Неханице (округ Градець Кралове), здійснила робочу поїздку до цього міста в Чеській Республіці.

Метою поїздки та ряду офіційних зустрічей є налагодження партнерських стосунків між Тересвянською територіальною громадою та громадою м.Неханице (округ Градець Кралове) Чеської Республіки, розширення транскордонного співробітництва, встановлення економічних, торговельних, історико-культурних зв’язків, розробка і впровадження спільних проєктів.

Також наша делегація ознайомилася із діючою європейською практикою місцевого самоврядування, шляхами вирішення проблем і викликів у діяльності місцевих органів влади у Чеській Республіці.

Ми впевнені, що ця поїздка стане поштовхом і для розвитку економічної та торгівельної співпраці, адже чеська сторона зацікавилася можливістю придбання продукції, що виробляється приватним бізнесом на території громади, налагодженням культурних зв’язків між громадами.

Нагадуємо, що 16 лютого 2021 року у Тересвянській громаді вже побувала делегація з Пардубицього краю, тож ця поїздка є продовженням процесу налагодження взаємовигідних партнерських стосунків між місцевими громадами.

Апарат виконавчого комітету Тересвянської селищної ради