Інформація конкурсної комісії

Дата: 28.04.2021 20:23

Інформація конкурсної комісії про результати

переможців конкурсу з відбору суб’єктів

оціночної діяльності для проведення експертної

грошової оцінки земельних ділянок

Згідно з протоколом засідання комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності від 22.04.2021 року, повідомляємо результати переможця конкурсу з відбору оціночної діяльності для земельних ділянок :

• земельна ділянка площею 0,7853 га, яка розташована в селищі Тересва по вулиці Заводській, №1-Н, кадастровий номер 2124456200 : 03:005:0427 для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної й іншої промисловості.
  • земельна ділянка площею 0,9073 га, яка розташована в смт. Тересва по вулиці Народній, № 164-У, для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості.

Комісією прийнято рішення укласти з ДП ″Хуст-Земля Карпат″ товариства з обмеженою відповідальністю ″Хуст-Земля Карпат″ договір про надання послуг з проведення оцінки вищезазначених земельних ділянок з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання 3 днів, вартість послуг 1.014,56 ( одна тисяча чотирнадцять гривень п’ятдесят шість копійок), перелік послуг визначений калькуляцією.