Тренінг з питань функціонування ЦНАП

Дата: 27.05.2021 13:42

Тренінг з питань функціонування ЦНАП Тересвянської селищної територіальної громади

25-26 травня 2021 року, в аудиторії  Тересвянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів пройшов тренінг для працівників селищної ради щодо функціонування Центру надання адміністративних послуг Тересвянської селищної територіальної громади.

До цього заходу були залучені працівники органу місцевого самоврядування, які надають послуги населенню або беруть участь у наданні послуг.

У перший день тренінгу, його учасниками було опановано два навчальні модулі:

Модуль 1. Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади.

Модуль 2. Адміністративні послуги: типові проблеми,належна організація надання.

У другий день тренінгу темою заняття був:

Модуль 3. Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Запрошеним тренером в навчанні є Дем’янчук Іван Васильович.

В ході навчання було висвітлено та обговорено роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, проблеми реалізації власних і делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг та типові проблеми, які можуть виникнути під час надання адміністративних послуг. Також кожен учасник тренінгу мав можливість  розповісти про  «свій ідеальний ЦНАП».

Тересвянська селищна рада активно працює над вивченням досвіду щодо створення та функціонування належних ЦНАП в громадах.