До Дня захисту дітей відбулися екскурсійні поїздки

Дата: 07.06.2021 15:38

До Дня захисту дітей відбулися екскурсійні поїздки учнів четвертих класів Тересвянської громади.

За сприяння керівництва Тересвянської селищної ради (Грабаря І.І) та відділу освіти (Варга В.І), було надано транспорт для екскурсій.

Діти та їхні батьки самостійно обирали місця, які хотіли відвідати.

31 травня стартували учні Тересвянського ЗЗСО. 112 Дітей, 18 вчителів та 8 батьків відвідали ДиноПарк у Берегівському районі с. Яноші. А також побували на ранчо «Хайленд» Хустського району с. Липча.

02 червня учні Грушівської початкової школи у складі 11 дітей, 3 батьків та 3 вчителів обрали для подорожі також ДиноПарк у Берегівському районі та ранчо «Хайленд». А учасники поїздки з Грушівського ЗЗСО у складі 72 дітей, 3 вчителів та 3 батьків вирішили відвідати місця історичних пам’яток Закарпаття: замок «Паланок» в м. Мукачів та Ужгородський замок.

03 червня завершили екскурсійні поїздки учні Кривської гімназії та Кривської початкової школи. 42 дітей, 5 вчителів та 3 батьків відвідали ранчо «Хайленд» у Липчі, «Буйволячу ферму» у Горінчові та «Оленячу ферму» в с. Іза.

Діти отримали море незабутніх емоцій. А це – надзвичайно важливо після довгого карантинного періоду. Щасливі посмішки окрилюють дорослих до ще більших і цікавіших кроків у напрямку розвитку підростаючого покоління. Адже щира дитяча радість – найцінніше, що ми отримуємо взамін.