Благодійна акція!

Дата: 10.08.2021 15:05

Першокласники Тересвянської територіальної громади

отримали в подарунок шкільні ранці

Одинадцятий рік поспіль відбулося вручення необхідного для навчання приладдя. Діти отримали в подарунок від народного депутата України Василя Петьовки  новенькі ранці з канцелярським приладдям: папками для  навчання, альбомами для малювання з олівцями та фломастерами, зошитами та ін.

Шкільні ранці отримали майбутні першокласники  Тересвянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Грушівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Кривської гімназії та Грушівської початкової школи. Всього 220 школяриків отримали якісні та яскраві шкільні ранці. Вручали подарунки Ігор Грабарь, Тересвянський селищний голова,  Степан Тулайдан, депутат Тячівської районної ради, Олександр Продан, перший заступник селищного голови, старости сіл Грушова та Кривого, Василь Опріш та Василь Кучерявий. Насамперед від імені Василя Петьовки вітали майбутніх першокласників та їхніх батьків з наступаючим днем Знань та бажали новоспеченим школярам успіхів у навчанні.

Діти із задоволенням розглядали наповнені ранці, а батьки дякували народному депутатові за турботу про молоде покоління