Подяка Народному депутату України Петьовці Василю Васильовичу

Дата: 07.12.2021 13:25

Подяка Народному депутату України Петьовці Василю Васильовичу

Виконавчий комітет Тересвянської селищної ради висловлює подяку Народному депутату України – Петьовці Василю Васильовичу за активну життєву позицію, високий професіоналізм у справах, вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури нашої громади.

Протягом першого року діяльності новоутвореної Тересвянської селищної територіальної громади  за сприяння Народного депутата України до бюджету селищної територіальної громади надійшло 8,497 000  грн. на соціально-економічний розвиток громади.

для смт. Тересва – адміністративного центру громади

залучено кошти, в сумі 2 557 тис. грн.

1 000 000 грн. – на завершення робіт щодо  будівництва спортивного майданчика на території місцевого стадіону "Авангард" в смт. Тересва вул. Спортивна, 47;

657 000 грн. – на фінансування робіт щодо будівництва спортивного майданчика по вул. Борканюка в смт. Тересва, Тячівського району, Закарпатської області;

900 000 грн. - на фінансування робіт щодо капітального ремонту вулиці Вайди в смт. Тересва Тячівського району;

для населених пунктів – с. Грушово та с. Крива

залучено інвестиції з держбюджету,  в сумі 5 940 тис. грн., що дасть змогу реалізувати низку проектів, а саме:

640 000 грн.- фінансування робіт щодо капітального ремонту з облаштуванням внутрішніми вбиральнями приміщень корпусу №2 Кривської гімназії  Тересвянської селищної ради по вул. Народна, 136 в с. Крива;

300 000 грн. – фінансування робіт щодо капітального ремонту ділянки вулиці Визволення від буд.№2 до буд.№52 в с. Грушово, Тячівського району, Закарпатської області;

5 000 000 грн. - на фінансування робіт щодо капітального ремонту вулиці Кубинця в с. Крива Тячівського району.

Усі позитивні зміни, що відбуваються у Тересвянській територіальній громаді – це результат прозорої та відкритої роботи представників органу місцевого самоврядування, результат злагодженої та налаштованої на конструктивну роботу депутатського корпусу ради, у тому числі, у тісній співпраці з Народним  депутатом України Петьовкою Василем Васильовичем. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в розбудові території нашої громади, щоб виправдати виявлену нам довіру жителів, яку ми з гідністю сподіваємось виправдати.

З повагою,

селищний голова                                                Ігор ГРАБАРЬ