Є перші результати!

Дата: 27.01.2022 15:42

Є перші результати!

У 2021 році Тересвянською селищною радою на третьому пленарному засіданні шостої сесії селищної ради восьмого скликання було прийнято рішення про звернення до народного депутата України Василя Васильовича Петьовки та Закарпатської обласної державної адміністрації щодо відновлення роботи пункту пропуску міжнародного значення Тересва через державний кордон України, який знаходиться за 250 метрів від кордону з Румунією на території Тересвянської територіальної громади та відновлення залізничного сполучення Тересва-Кимпулунг ла Тиса.

Протягом минулого року селищною радою надіслано ряд звернень, зокрема до Василя Васильовича Петьовки, народного депутата України та до очільників Закарпатської ОДА з приводу відновлення функціонування пункту пропуску «Тересва» у Тячівському районі на українсько-румунському державному кордоні з можливістю вантажного та пасажирського, пішохідного та залізничного сполучення.

У кінці 2021 року,  під час робочого візиту Віктора Микити голови Закарпатської ОДА до Тячівського району, керівництвом Тересвянської селищної ради, на чолі з селищним головою, Ігорем Грабарем, було порушено питання щодо переваг відкриття такого сполучення між двома країнами. Згідно пропозицій АТ «Укрзалізниця» з Ужгорода  потяг курсуватиме через Тересву та міжнародний залізничний пункт пропуску «Тересва – Кимпулунг ла Тиса» до міста Сігет Мармацій. З Івано-Франківська маршрут пролягатиме через Рахів, Барлібаш, міжнародний пункт пропуску для залізничного сполучення «Ділове – Валя Вишеулуй» до Сігет Мармацій.

Проведено зустріч та здійснено обстежувальні роботи місця відновлення роботи залізничної станції в селищі міського типу Тересва  для здійснення міжнародного сполучення, до виконання робіт приступили проєктанти та геодезисти.

У робочій зустрічі  взяли участь:

• селищний голова – Грабарь Ігор Іванович; заступник селищного голови з питань виконавчих органів – Руснак Микола Миколайович;
  • головний інженер Ужгородської дирекції залізничних перевезень – Вольський Ігор Леонідович; головний інженер Служби перевезень Львівської залізниці – Жемела Володимир Васильович; начальник Мукачівської дистанції сигналізації та зв’язку – Сікора Михайло Михайлович; начальник будівельного управління Львівської залізниці – Полянський Сергій Емерихович; начальник Хустської дистанції колії Львівської залізниці – Гасинець Михайло Михайлович.