Оголошення! ЗАКЛИКАЄМО УСІХ ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД COVID-19.

Дата: 10.02.2022 09:40

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ

Тересвянської територіальної громади!

ЗАКЛИКАЄМО УСІХ ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД COVID-19.

Державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення встановити з 00 год. 00 хв. 11 лютого 2022 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області.

Динаміка захворюваності та поширення COVID-19 загрозлива. Лікарняні ліжка, що виділені для хворих на коронавірус, поступово заповнюються. Навчальні заклади вже переведені на дистанційну форму навчання

„Червоний” рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

На жаль, наша громада входить до числа тих громад, де найменше вакцинованих жителів.

Лише завдяки проведенню масової вакцинації населення проти COVID-19, епідемічна ситуація покращиться і захворюваність на  коронавірус знизиться до поодиноких випадків або зовсім не буде фіксуватися.

Всі вакцини, які використовуються в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

Наразі у Тересвянській ТГ створені всі умови, аби вакцинуватися від COVID-19. Пункти щеплення працюють, як у будні, так і у вихідні дні. Діють тимчасові пункти щеплення (мобільні бригади) для організованих колективів та віддалених населених пунктів. Є достатня кількість вакцин, для профілактики COVID-19.

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Необхідно сформувати колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби.