Нагадуємо, що від сьогодні на території нашої області введено "червоний" рівень епідемічної небезпеки!!!

Дата: 11.02.2022 14:49

До УВАГИ!!!

МЕШКАНЦЯМ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань ТЕБ та НС, 8 лютого 2022 року.

Рішення прийнято у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Наголошуємо, що у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 при червоному рівні епідемічної небезпеки забороняється:

!- робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;

!- робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

!- робота закладів освіти, крім дитячих садків і початкових класів шкіл;

!- робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

!- проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

!- робота закладів культури, крім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

!!!! Вказані обмеження не діятимуть, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) повністю імунізовані та мають «зелений» COVID-сертифікат або чинний негативний результат тестування на COVID-19 (ПЛР або тест на антиген), або сертифікат про одужання від коронавірусної хвороби.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Звертаємо увагу, що для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно використовувати один із вказаних вище COVID-документів. Водночас дозволяється використання «жовтого» COVID-сертифіката або довідки про отримання однієї дози вакцини.

Закликаємо! всіх дотримуватись карантинних обмежень, берегти своє здоров'я та здоров'я своїх близьких!

НАГАДУЄМО! що пункт щеплень в Тересвянській територіальній громаді в смт. Тересва, вул. Борканюка,5 КНП ″Амбулаторія загальної практики і сімейної медицини″ - працює щоденно.

В селах Грушево вул. Визволення, 17 Амбулаторія ЗПСМ, та Крива вул. Народна, 139а, Амбулаторія ЗПСМ, відповідно до встановленого графіка: кожної середи в селі Грушово з 10-ї до 12-ї години, та кожного четверга в селі Крива з 10-ї до 12-ї години.