Оголошення!

Дата: 12.03.2022 11:18

Звертаємось до усіх жителів

Тересвянської територіальної громади!

Сьогодні зранку був оголошений сигнал «Повітряна тривога», про який у нашій громаді сповіщала система оповіщення, що розміщена у селищі Тересва. Дізнатися про повітряну атаку жителі також мали змогу через мобільний додаток або телефонували один одному.

На щастя, на цей раз вибухів у нашій громаді та і по всій області не було. Однак такі оповіщення ще можливі і нашим мешканцям теж треба бути до них готовими. Наполегливо просимо вас, за можливості, встановити на смартфонах спеціальні додатки.

Це застосунок «Повітряна тривога», який оперативно інформуватиме про початок і закінчення тривоги, надсилатиме користувачам максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог. Він працює навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона.

Як скористатися? Встановіть застосунок через Google PlayMarket або AppStore за посиланнями:

та надайте йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження.Виберіть область, у межах якої хочете отримувати сповіщення тавідстежуйте початок та кінець повітряних тривог.

Сигнал «Повітряна тривога» вмикається при будь-якій повітряній загрозі, яку фіксують радари. Сигнал стосується величезної території країни, адже заздалегідь невідомо куди летить ворожий літак чи ракета.

Система протиповітряної оборони працює, але ми маємо зробити все від нас залежне, щоб ніхто не постраждав. Тому, коли чуєте сигнал оповіщення, заховайтеся в укритті.

Прохання віднестися до цього зі всією серйозністю, відповідальністю та розумінням! Це війна!

Ми маємо зберегти своє життя та Україну!

Порядок дій під час повітряної тривоги:

- вимкніть світло;

- перекрийте газ;

- візьміть із собою харчові продукти, медикаменти, питну воду, документи;

- за можливості допоможіть дійти до укриття своїм сусідам, дітям та особам похилого віку.

Якщо поряд немає споруд для укриття – НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ. Шукайте безпечні місця у власних підвалах, заглиблених чи напівзаглиблених приміщеннях, ванних кімнатах або ставайте у дверних отворах.

Не підходьте до вікон. Також не можна фотографувати чи знімати.

Опинившись в укритті, за можливості ввімкніть Fm радіо на частоті 101,6, 101,9 або 107,2 МГц та виконуйте подальші вказівки обласної військової адміністрації.