Укриття смт Тересва.

Дата: 14.03.2022 12:34

Укриття в Тересвянській громаді.

Напоготові  завжди має бути зібрана сумка з найнеобхіднішими речами (теплі ковдри, документи, питна вода, засоби зв’язку). Важливо, щоб вона була не дуже важка, бо людині, можливо, доведеться бігти з нею.

Якщо ви не встигли вийти з багатоквартирного будинку в укриття, то найбезпечніше місце – одвірки дверей у “несучих” стінах. “Несуча” стіна в панельних будинках – бетонна та товщиною 150 мм.

У хрущовках часто “несучі” стіни цегляні, а перекриття з пустотних панелей. Тут історія така ж – безпечніше у дверних отворах товстих цегляних “несучих” стін.

Для приватних житлових будинків

Найкраще користуватись підвалом у вашому будинку, бо він найближче. Там завчасно треба прибрати всі зайві речі і сміття. В підвалі має бути завжди запас води і теплі речі. Можна заздалегідь приготувати місця для сну там, де найменше сирості.

Карта укриттів в смт Тересва

Тересвянський ЗЗСО - смт.Тересва,вул.Горького, 8