Оголошення! До уваги власників житла, які надають його на безоплатній основі внутрішньо переміщеним особам.

Дата: 09.04.2022 11:54

До уваги власників житла,

які надають його на безоплатній основі внутрішньо переміщеним особам.

Компенсація надається фізичним особам - громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду (далі - власники жилих приміщень) і безоплатно розміщують в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов’язаних з таким розміщенням.

Власники жилих приміщень вносять відомості щодо приміщень приватного житлового фонду, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб у Тересвянській територіальній громаді, до веб-ресурсу «Прихисток» самостійно або через уповноважених ними осіб.

На підставі зазначених відомостей виконавчий комітет селищної ради зформує реєстр жилих приміщень, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб у Тересвянській територіальній громаді.

При наданні житла у тимчасове безоплатне користування, не пізніше наступного дня власник повинен звернутися до селищної ради із заявою про розміщення внутрішньо переселених осіб та надати копії документів, що підтверджують їх особи, та копії їх довідок ВПО.

Перелік

документів, які повинні подати власники жилих  приміщень для отримання компенсацій витрат за тимчасове безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб.

1. Копії документів, що підтверджують право власності на житло.

2. Копія паспорта громадянина України.

3. Копія ідентифікаційного коду.

4. Банківські реквізити для перерахування компенсації (Назва банку, ІBAN – код).

5. Копії документів, що посвідчують особи внутрішньо переміщених (або евакуйованих) осіб, розміщених у приватному жилому приміщенні, та копії довідок внутрішньо переміщених осіб.

6. Заяву встановленої форми на отримання компенсації з підписами внутрішньо переміщених осіб, якими підтверджується факт безоплатності надання житла. Бланк заяви можна отримати в уповноваженого представника селищної ради.

Документи подаються до 5 числа місяця, наступного за звітним, на першому поверсі адмінбудинку Тересвянської селищної ради.

Уповноважений представник – Кустрьо Юлія Василівна.

Апарат виконкому Тересвянської селищної ради