Вітання з днем Матері!

Дата: 08.05.2022 13:10
Кількість переглядів: 2003

Дорогі жінки, любі наші матері!

Вітаю Вас з одним із найпрекрасніших весняних свят – Днем матері!  Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя.

Висловлюю Вам подяку за терплячість, за розуміння та мудрість, за натхненні і глибокі материнські молитви, у яких разом з проханнями про добру долю своїм дітям, ревно вимолюєте мирний завтрашній день українській землі.

Доземний уклін Вам, дорогі матері, за дарунок життя, за тепло серця та найнадійніший оберіг – священну материнську любов.

Ваше покликання – бути матір’ю, а значить, підтримкою, опорою і захистом своїй дитині. Нехай у Вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення Ваших дітей, нехай Ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у Вашому домі буде тепло, затишок, злагода і радість.

У цей день хочу побажати  добра Вам і благословенної долі Вашим дітям! Міцного здоров’я, Божої опіки та благодаті Вашим родинам!

Зі святом, дорогі Матері!

З повагою Тересвянський селищний голова  Ігор ГРАБАРЬ