Привітання селищного голови з останнім дзвоником!

Дата: 27.05.2022 09:16

Привітання з останнім дзвоником

Сьогодні у наших школах лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул.

Цей день важливий для всієї громади. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Вітаю усіх вас з цим святом, від себе і від Тересвянської селищної ради.

Хочу сказати спасибі батькам, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також, дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні нашій громаді, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це ви!

Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Ви є тим поколінням, яке реально може змінити нашу країну.

Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру!

Тересвянський селищний голова Грабарь Ігор Іванович.