Сумна звістка сколихнула Тересвянську громаду.

Дата: 27.06.2022 15:03

Сумна звістка сколихнула Тересвянську громаду. На жаль, найкращих забирає війна.

Отримавши звістку про трагічну загибель мешканця нашої громади, ми всі, а особливо жителі села Грушово, не можемо оговтатися від цієї жахливої вістки.

– Зайцев Дмитро Миколайович,  1979 року народженння, молодий, амбітний чоловік! Уродженець Херсонщини, з 2002 року, з часу проходження строкової військової служби проживав на території військового містечка «Грушово». Всі знають його, як трудолюбиву і чесну, рішучу та цілеспрямовану людину. Герой, Воїн, Захисник, відважний син своєї Неньки-Батьківщини. Він був справжнім патріотом України, незламним Воїном, котрий боронив її суверенітет на сході з 2016 року, віддавши найдорожче – власне життя за вільне майбутнє кожного з нас.

«Ти - наш Герой, який віддав своє життя за рідну Україну. Ми всі молимося за упокой Твоєї душі і будемо пам’ятати Тебе усе своє життя, як чесну і добру людину, хорошого татка, люблячого чоловіка, доброго сусіда, надійного друга…», - пишуть односельці у соціальних мережах.

«Мій тато – мій герой! Я пишаюсь своїм татом!», - слова  єдиної доньки Валерії  про батька…

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, гідного сина незламного народу. Щиро співчуваємо рідним і близьким. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті мешканців громади,  у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Ми бережемо спогади про кожного з Героїв. Герої не вмирають!

Слава Україні!

Героям Слава!