Оголошення! До уваги мешканців громади!

Дата: 09.08.2022 08:59

До уваги громадян! Актуалізація даних в Реєстрі територіальної громади

Реєстр територіальної  громади відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби — це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Мешканці, дані яких є внесені в Реєстр, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання ВИТЯГУщодо реєстрації місця проживання, або довідки прозареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, яка видається власнику (співвласнику, наймачу) тощо.

У зв'язку з введенням в дію Закону України від 05.11.2021 р. № 19871-ІХ «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» з 01.12.2021 р. фізичні особи, які не здійснили актуалізацію своїх даних в Реєстрі територіальної громади (уточнення даних ), втрачають можливість отримання Витягу з Реєстру громади, який буде видаватися взамін проставляння штампу про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України ( у вигляді книжечки), а також довідки (ф.13,16) про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання ( додаток до ІD-картки).

Необхідний перелік документів:

• паспорт громадянина України;
  • документ про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
  • свідоцтво про шлюб (за наявності);
  • правовстановлюючі документи на житло;
  • будинкова книга (за наявності);
  • документ, що посвідчує особу представника;
  • документ, що підтверджує повноваження особи діяти як представник.

Для оновлення даних необхідно звернутись до спеціалістів,  які відповідальні за роботу в Реєстрі територіальної громади за адресами:

• адміністративна будівля Тересвянської  селищної ради (Кустрьо Юлія Василівна – начальниця відділуорганізаційної, кадрової та облікової роботи -   ІІ поверх) : с-ще Тересва, вул. Народна, буд.83;
  • адміністративна будівля Грушівського старостату : (Опріш Василь Миколайович – староста, с. Грушово,   вул. Головна , буд.93;
  • адміністративна будівля Кривського старостату : (Кучерявий Василь Васильович – староста, с. Крива, вул.Народна,буд.139).