Оголошення! До уваги мешканців громади!

Дата: 15.08.2022 15:51

Розпочато процедуру громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку територій Тересвянської селищної територіальної громади

З метою забезпечення сталого розвитку Тересвянської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Тересвянська селищна рада рішенням сесії селищної ради від 12.08.2022 р. № 1017 розпочала процедуру з розробки комплексного плану просторового розвитку території Тересвянської селищної ради.

З даним рішенням можна ознайомитись тут:

Тересвянська селищна рада запрошує усіх долучитись до процедури громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку територій Тересвянської територіальної громади.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення, а саме до 10 жовтня 2022р., у відділ містобудування та архітектури Тересвянської селищної ради, адреса: смт. Тересва вул. Народна, 83, електронна пошта: teresvarada@ukr.net.

Відповідальний за прийом пропозицій (зауважень) – Петровці І.В., начальник відділу містобудування та архітектури Тересвянської селищної ради.