Оголошення! До уваги мешканців громади!

Дата: 15.08.2022 16:00

Розпочато прийом заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану

Згідно з рішеннямдвадцять п’ятої сесії селищної ради «Про розроблення Комплексного плану просторового  розвитку території Тересвянської селищної територіальної громади» №1017  від 12.08.2022 р.розпочато прийом заявок на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Тересвянської селищної територіальної громади.

Робоча група - тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, складається з представників селищної ради, виконавчого органу селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

Заяви приймаються до 26.08.2022 р., у відділі містобудування та архітектури Тересвянської селищної ради, адреса: смт. Тересва вул. Народна, 83, електронна пошта: teresvarada@ukr.net.

Відповідальний за прийом заявок на участь у робочій групі – Петровці І.В., начальник відділу містобудування та архітектури Тересвянської селищної ради.