Оголошення! До відома зацікавлених осіб.

Дата: 16.08.2022 13:34

Доброго дня, колеги!
Повідомляємо, що компанія IQ спільно з ПРООН 2-3 вересня в м. Ужгород організовує тренінг з електронної комерції для підприємців-ВПО з Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей в рамках  співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).
Програма у вересні-листопаді 2022 проведе:
??3 дводенних офлайн та 7 дводенних онлайн тренінгів в рамках "Навчальних занять із розвитку навичок електронної комерціі".

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/AF9YTPWqkM1jFSgj7
До участі у тренінгах запрошуються, в першу чергу, особи, які зареєстровані у Донецькій, Запорізькій, Луганській та Херсонській областях та/або мають довідку внутрішньо переміщеної особи.

Навчання буде корисне діючим підприємцям та  підприємницям, а також тим, хто планує відкрити та діджиталізувати власну справу, сформувати інтернет-представництво та активно вести онлайн-продажі.
Участь у тренінгах – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників та учасниць харчуванням і проживанням (за потреби). Витрати на проїзд будуть компенсовані в межах області.
Дуже просимо розповсюдити інформацію серед цільової аудиторії Закарпатської області.
Детальна інформація в додатку нище.