З Днем Незалежності!

Дата: 24.08.2022 11:12

Фото без опису                                                              Шановні мешканці громади!

Вчора наша країна, народ України відзначали одне з основних її свят - День Державного прапора України. Сьогодні відзначається головне свято країни - День Незалежності.

Щиро вітаю всіх вас з Днем Державного прапора України та 31-ою річницею Незалежності України!

Щороку, напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного прапора України. Благородні синій і жовтий - кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу та з півночі до півдня України.

Мить, коли піднімається Прапор України  та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця кожного з нас гордість та спонукає на нові звершення заради своєї країни.

На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність - символ нашої нації, її самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Сьогодні наша держава переживає вкрай нелегкі часи і саме зараз питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Однак, випробування об'єднують український народ та роблять його сильнішим. Омріяна, заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.

Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро бажаю миру нашій країні та всім нам зокрема! Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі! З Днем Незалежності!

Слава Україні!