ЗУСТРІЧ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ

Дата: 13.10.2022 17:15
Кількість переглядів: 2024

Завтра, 14 жовтня, Тересвянська територіальна громада зустрічає Героя, Захисника України, який загинув у результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Синьківка Харківської області - Михайла ЧОРЕЯ.

У зв’язку з масованими ракетними обстрілами всієї України на цьому тижні та постійними  «повітряними тривогами» ускладнюється процес транспортування тіла загиблого військовослужбовця. Зустріч похоронного кортежу відбудеться завтра вранці, орієнтовний час: 08-10 год. Кортеж їхатиме зі сторони міста Рахів, прямуватиме по вул. Головній села Грушово та через селище Тересва. Слідкуйте за повідомленнями у вайбер групах та на офіційному сайті селищної ради за можливими змінами в часі.

Прощання з Героєм відбудеться у суботу, 15 жовтня, у Свято-Покровському храмі с.Крива. Розпочнеться чин похорону вдома, по вул. Д. Цубери, 32, близько 11-11.30 год. Поховають загиблого бійця на кладовищі по вул. Л. Українки в с. Крива.

Просимо всіх мешканців громади віддати останню шану Герою та гідно зустріти його.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!

Герої не вмирають!