ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 17.10.2022 14:30

24 лютого 2022 року увійде в історію як початок повномасштабної війни росії проти України, коли на світанку українські військові знову зірвалися захищати країну від агресора. Кращі сини і доньки України боронять свою землю від агресора, скільки їх полягло у боях, втратили здоров'я на полях війни, пропали без вістки...

У цій підступній війні загинуло багато захисників України. Наша громада зазнала біль і гіркоту втрати наших найкращих і відважних воїнів. Могили Героїв сучасної російсько-української війни з'явилися на місцевих кладовищах у всіх населених пунктах громади, у Грушові, у Кривому та у селищі Тересва.

У День захисників і захисниць України, 14 жовтня, представники селищної ради, жителі громади та всі ті, хто пам’ятає і шанує світлу пам'ять Героїв, відвідали могили наших полеглих Захисників, які мужньо, до останнього подиху, стояли на захисті своєї держави.

Біля могили полеглого воїна – Дмитра ЗАЙЦЕВА, у с.Грушово, було піднято Державний Прапор України та червоно-чорний революційний стяг, який є символом протестної боротьби за волю України.

Світлу пам'ять наших полеглих Героїв-односельців та всіх загиблих воїнів, які загинули у кривавій боротьбі, вшанували квітами, хвилиною мовчання та щирою молитвою.

Кожний мешканець Тересвянської територіальної громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом Дмитра ЗАЙЦЕВА, Віталія БЕНЧАКА, Михайла ЧОРЕЯ!

Пам’ять про наших Героїв назавжди залишиться в наших серцях!

Герої не вмирають! Слава Героям України!