Селяни можуть отримати доплату за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року

Дата: 27.10.2022 10:28

Доплата за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання (юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам – підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам), особистим селянським господарствам та фізичним особам,  які є власниками овець, за наявні на дату подання документів ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку вівцематки та ярки старше одного року.

Доплата здійснюється:

суб’єктам господарювання (юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам – підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам) за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року у розмірі до 300 грн. за одну голову;

особистим селянським господарствам та фізичним особам, що утримують від десяти вівцематок та ярок старше одного року за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року у розмірі до 300 грн. за одну голову.

Для отримання доплати за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року суб’єкти господарювання, особисті селянські господарства та фізичні особи,  які є власниками овець повинні подати до Тересвянської селищної ради до 15 листопада поточного року такі документи:

Суб’єкти господарювання

заявку для отримання доплат за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року (додаток 1);

копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців або договір про створення сімейного господарства (для сімейних фермерських господарств);

виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком.

Особисті селянські господарства та фізичні особи

копію паспорта громадянина України;

копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті);

виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку.

Розмір доплати на голову вівцематок та ярок старше одного року визначатиметься обласною комісією із надання фінансової підтримки за Програмою розвитку і підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в області на 2021 – 2025 роки, утвореною розпорядженням голови обласної військової адміністрації, пропорційно, відповідно до наявних кошторисних призначень.