Оголошення! До відома зацікавлених осіб.

Дата: 25.11.2022 09:31

Відсьогодні, 23 листопада, і до 30 листопада аграрії можуть зареєструвати заяви у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги – бюджетних субсидій на 1 га сільгоспугідь та спеціальної бюджетної дотації за утримання корів.

Для цього потрібно зареєструватися в ДАРі за посиланням: https://www.dar.gov.ua/

Нагадуємо про умови:

аграрії, які мають від 1 до 120 га с/г, можуть отримати 3100 грн на гектар, але не більше 372 тис. грн;

аграрії, які утримують від 3 до 100 корів, можуть отримати 5300 грн на корову, але не більше 530 тис. грн.

Дія програми поширюється на всі регіони України, крім територій, які включені до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, або які перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні (цей перелік  затверджує Мінреінтеграції).