Привітання до дня Збройних сил України

Дата: 06.12.2022 13:06

Дорогі наші воїни!

Шосте грудня кожного року традиційно відзначалося, як День Збройних Сил України. За роки мирного життя воно, здавалося б, перетворилося у звичайне професійне свято тих людей, які присвятили своє життя захисту нашої Держави.

Однак 24 лютого цього року, на превеликий жаль, події сьогодення яскраво показали, що захист України – це не просто слова, не просто професія – ЦЕ ПОКЛИКАННЯ!

Відзначаючи 6 грудня 2022 року День Збройних Сил України, ми низько схиляємо голови перед нашими Захисниками, які на передових позиціях гідно боронять Україну і всіх нас від фашистських зазіхань росії, від навали російської орди та відновлюють територіальну цілісність і суверенітет України.

Тому, насамперед, найщиріші побажання йдуть до наших воїнів, що гідно боронять нашу країну. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі. Бажаємо кожному захиснику і захисниці здоров'я та повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести з собою перемогу!

Бажаємо усім вам доброго здоров'я, міцного духу, стійкості у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України та нових перемог.

Схиляємо голови у невимовній тузі за тими, хто вже ніколи на повернеться додому з поля бою, хто віддав своє життя за нашу Державу та за всіх нас. Світла пам'ять про них ніколи не згасне у наших серцях.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату селищної ради – селищний голова ІГОР ГРАБАРЬ