З Днем СОБОРНОСТІ!

Дата: 22.01.2023 14:40

З Днем СОБОРНОСТІ!

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

Вітаємо всіх мешканців та гостей Тересвянської територіальної громади, вітаємо всіх українців, із Днем Соборності!   Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що ми всі - один народ і жодні кордони не зможуть розділити нас. Щиро віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною. Адже єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків. Тож, давайте прикладемо всіх зусиль і збережемо цей скарб.

З нагоди свята бажаємо  добра, злагоди, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та мирного неба над головою. Нехай  воля і любов до рідної землі згуртовують нас у справі розбудови соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила. І разом – ми сильніші.

Зі святом нашого єднання! Слава Україні!  Слава нації! Слава її Героям!

З повагою, селищний голова Ігор ГРАБАРЬ