Оголошення! До відома зацікавлених осіб.

Дата: 30.01.2023 08:39

надання пільгових кредитів позичальникам

за Обласною цільовою програмою «Власний дім» на 2021-2025 роки

Кредитування за цими Правилами є прямим, адресним (цільовим), зворотним і здійснюються у межах наявних кредитних ресурсів Фонду.

Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, внутрішньо переміщені особи,  що постійно проживають на території Закарпатської області або переселяються для постійного проживання; фізичні особи-підприємці, котрі здійснюють свою діяльність у зазначених сферах на території області; працюють і отримують офіційний дохід в установах, закладах, організаціях всіх форм власності та інших господарських формуваннях; особи, які отримують пенсію у зв’язку з  інвалідністю, за віком, інші соціальні виплати або мають систематично інший офіційний дохід; беруть кредит на цілі (напрями кредитування), визначені цими Правилами та на об’єкт, який знаходиться на території сіл, селищ, міст районного та обласного значення Закарпатської області.

Право на одержання пільгового кредиту надається позичальнику тільки один раз на кожен із напрямів кредитування за умови повного розрахунку за раніше отриманий кредит.

Пільговий кредит індивідуальному забудовнику надається з внесенням за користування ним плати у розмірі трьох відсотків річних.

Позичальник, який, станом на дату укладення кредитного договору, має трьох і більше неповнолітніх дітей, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом, після надання свідоцтва про народження дітей.

Розміри кредитів визначаються Фондом і надаються позичальникам:

- для будівництва нового житлового будинку у розмірі до 600,0 (шістсот) тис. гривень терміном до 15 років;

- для добудови, реконструкції, капітального ремонту житла – до 300 (триста) тис. гривень терміном до 10 років;

- для придбання готового або незавершеного будівництва житла (будинку або квартири) у обсязі до 500,0 (п’ятсот) тис. гривень, а також на його подальшу добудову, реконструкцію та капітальний ремонт у сумі 100 (сто) тис. гривень терміном до 15 років;

- для будівництва інженерних мереж (газопостачання,  водопостачання, водовідведення, електрозабезпечення, опалення: в тому числі встановлення твердопаливного котла, топки та інше) з підключенням їх до існуючих комунікацій і за їх межами (індивідуально) у сумі до 150,0 (сто п’ятдесят) тис. гривень з терміном повернення  до 8 років.

- для впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, а саме:

- для утеплення фасаду, даху, заміну зовнішніх дверей та вікон будинку або квартири у сумі до 150,0 (сто п’ятдесят) тис. гривень із терміном повернення до 8р.

- для ремонту даху із заміною покрівлі та водостічної системи (без заміни будівельних конструкцій даху) у сумі до 150,0 (сто п’ятдесят) тис. гривень з терміном повернення до 8 років;

- для встановлення або ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та водостічної системи у сумі до 250,0 (двісті п’ятдесят) тис. гривень з терміном повернення до 10 років.

Надання кредиту здійснюється на підставі кредитного договору, що укладається після підтвердження права позичальника на його одержання та визначення суми кредиту.

Для підтвердження права на одержання кредиту та визначення його суми індивідуальний забудовник подає до Фонду документи передбачені Правилами.

Видача кредиту здійснюється у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на банківські рахунки позичальників згідно відповідно до протоколів засідань Правління Фонду.

За бажанням позичальника може передбачатися дострокове погашення кредиту та внесення плати за користування ним.

Заява

Перелік документів для будівн., добудова, реконструкція, капремонт:

Перелік документів на встановлення заміна даху:

Перелік документів на інженерні мережі та енергозбереження: