Оголошення! До відома зацікавлених осіб.

Дата: 01.02.2023 11:02

Для часткового кредитування  розвитку сфери послуг туризму (у тому числі сільського, зеленого та ін.) у сумі до 300 (триста) тис. гривень строком до 10 (десяти) років, а саме:
будівництво, добудова, реконструкція, капітальний ремонт агросадиб та облаштування їх інженерними мережами, здійснення опоряджувальних робіт і спорудження під’їздів та огорожі;
будівництво, придбання устаткування  та  облаштування дегустаційних залів;
придбання устаткування, реманенту та обладнання для створення сільських майстерень (музеїв), організації проведення майстер-класів із сільських ремесл (промислів), а саме: ковальство, ткацтво, плетіння, теслярство, пічникарство тощо;
придбання та утримання кінного поголів’я, будівництво та реконструкція приміщень для його утримання, придбання  кінного знаряддя;
придбання та виготовлення транспортних засобів з метою надання послуг із ознайомлення туристів з краєвидами сільської та гірської місцевості (квадроцикли, велосипеди, вози, карети тощо);
придбання реманенту та відповідної техніки для надання послуг із організації догляду за виноградниками, садами, городами, рибниками тощо (садіння, підкопування, поливання тощо) з подальшою дегустацією вирощеної продукції.
2.2.5. Для розвитку тваринництва, птахівництва, бджільництва, рослинництва, рибного та особистого селянського господарства, а саме: будівництво, реконструкція, добудова, капітальний ремонт господарських будівель, підсобних приміщень, у тому числі: створення пунктів збору, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, оснащення їх інженерними мережами, спорудження під’їздів, підходів та огорожі, придбання насіння, саджанців, міндобрив, сільськогосподарської техніки та обладнання, молодняка великої рогатої худоби, коней, овець, птиці, бджіл, малька риби  тощо,  у сумі до 300,0 (триста) тис. гривень строком до 10 (десяти) років.
2.2.6. Для отримання кредиту на встановлення сонячних батарей, вітрогенераторів, теплових насосів, іншого обладнання з метою забезпечення енергоефективності та енергозбереження у житлових будинках (квартирах) з підключенням його до існуючих інженерних комунікацій і за їх межами (індивідуально) у сумі до 300,0 (триста) тис. гривень строком до 10 (десяти) років.

За більш детальною інформацією звертатися в селищну раду.