Делегація румунських партнерів

Дата: 13.02.2023 10:36

10 лютого Тересвянську територіальну громаду відвідала делегація румунських партнерів-голів повіту Сату-Маре з Соконд, Супур, Паулешть, Бельтюг та Роберта Ласло – начальника відділу культури повіту Сату Маре.

Участь в зустрічі взяли в.о. селищного голови, секретар ради Ніна Зизень, перший заступник селищного голови Олександр Продан, начальник відділу економічного розвитку Олександра Боршош та начальник відділу освіти Василь Варга. Основною метою зустрічі стало налагодження співпраці з прикордонними регіонами Румунії задля розвитку транскордонного співробітництва, спільній участі в проектах, які фінансуються за рахунок Європейського Союзу. Гості громади відвідали будинок культури в с .Грушово, будівлю кінотеатру в смт Тересва та ліцей в смт Тересва. Після відвідин закладів та об’єктів громади, в приміщенні селищної ради було презентовано ескізні проєкти щодо розбудови будівель шляхом участі та реалізації партнерських міжнародних проектів.

За результатами проведеної зустрічі громади мають намір підписати угоду про партнерство задля втілення в життя спільних ідей та проектів.