Привітання селищного голови з Великоднем!

Дата: 15.04.2023 18:58

Шановні мешканці громади!

Прийміть найщиріші  вітання та найкращі побажання з нагоди найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового.

Свято Воскресіння Христового - Великдень – є символом перемоги доброго і світлого над силами пітьми і зла, символом верховенства віри в щасливе майбуття над безвір'ям та бездуховністю.

Великдень надихає всіх нас надією, вселяє впевненість у майбуттіта закликає до відповідальності кожного з нас. У ці нелегкі для держави та народу часи тільки спільна наша робота є запорукою процвітання всієї України, територіальної громади, кожної сім'ї зокрема. Впевнений, що спільні наші зусилля принесуть процвітання нашій Вітчизні, процвітання та світле майбуття народові.

Бажаю вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров'я і мир. Хай до кожної  оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пломеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими, а господня ласка вас зігріває і дарує щастя.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, селищний голова                                                                  Ігор ГРАБАРЬ