Чемпіонат Закарпаття з легкої атлетики серед школярів в 3-х вікових групах

Дата: 25.04.2023 08:30

22.04 в м. Мукачево пройшов чемпіонат Закарпаття з легкої атлетики серед школярів в 3-х вікових групах.В ньому взяли участь і вихованці відділення легкої атлетики «Спортивного клубу Тересва Авангард» (Тересвянська ОТГ). Вони були представлені удвох групах 2008-2009р.н. Цубера Євген два перші містя з кращими результатами серед усіх-довжина 5,67м, потрійний стрибок 12,35 м і Хуський Микола 2 місце потрійний стрибок і 4 місце довжина. Всі інші виступали у віковій категорії 2010 і молодші: Ребрей Олександра потрійний стрибок ,1 місце довжина 2 місце Гусар Крістіна потрійний стрибок 2 місце довжина 6 місце Монько Дмитро потрійний стрибок 1місце, довжина 3 місце Дудаш Дарина 3 місце, біг 400 метрів. Максимюк Ірина 4 місце біг 800 метрів. Ми тренери дякуємо за таких учнів:Як Кошілка Поліна та Зизень Каміла, які не розгубилися на такому великому олімпійському стадіоні яких в Закарпатті є тільки 3. Я дякую лідерам: Цубері Євгену, Ребрей Олександрі сердечно дякуємо Керівникам “Спортивного Клубу Тересва Авангард”.