ВИПЛАТА РАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Дата: 04.05.2023 14:28

Другий рік в Україні триває повномасштабна російсько-українська війна. Українські військовослужбовці героїчно обороняють рідну землю, на жаль, не буває воєн без жертв, на цій війні наші захисники втрачають здоров’я, ризикують життям, на жаль, ми втрачаємо наших героїв.

Згідно Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до Програми посилення соціального захисту окремих категорій громадян, допомоги малозабезпеченим, соціально незахищеним верствам населення територіальної громади на засіданні тридцять п’ятої сесії Тересвянської селищної ради прийнято рішення про надання разової грошової допомоги військовослужбовцям Тересвянської ТГ, а також близьким особам загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців. Цим рішенням встановлено, що військовослужбовцям у 2023 році виплачується одноразова грошова допомога, в розмірі5 тисяч гривень.

Перелік документів, які потрібно подати до відділу соціального захисту населення Тересвянської селищної ради для отримання цієї допомоги

Насамперед це:

• Заява військовослужбовця, подана особисто або через представника про виплату одноразової грошової допомоги.

До заяви також додаються копії:

• копія паспорту громадянина України та РНОКПП;
  • документ, що свідчить про перебування військового на службі (довідка, копія військового квитка);
  • номер рахунку - IBAN картки.

Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється в порядку черговості відповідно до дати подання документів.

Відділ соціального захисту населення селищної ради