Чемпіонат Закарпаття з легкої атлетики

Дата: 09.05.2023 13:40

22.04.2023р. в м. Мукачево пройшов чемпіонат Закарпаття із легкої атлетики, серед школярів в 3-х вікових групах. В ньому взяли участь вихованці відділення легкої атлетики "Спортивного клубу Тересва Авангард" (Тересвянська ТГ). Вони були представлені у двох групах, 2008-2009 р. н. Цубера Євген завоював два перші місця, з кращими результатами серед усіх, довжина - 5,67м, потрійний стрибок - 12,35 м. Хуський Микола зайняв 2 місце -потрійний стрибок, 4 місце - довжина. Всі інші виступали у віковій категорії, 2010 р.н. і молодші. Ребрей Олександра, потрійний стрибок -1 місце, довжина 2 місце; Гусар Крістіна, потрійний стрибок - 2 місце, довжина 6 місце; Монько Дмитро, потрійний стрибок -1 місце, довжина - 3 місце; Дудаш Дарина, 3 місце - біг 400м; Максимюк Ірина, 4 місце - біг 800 метрів. Ми, тренери, вдячні за таких учнів, як Кошілка Поліна та Зизень Каміла, які не розгубилися на такому великому олімпійському стадіоні. Дякуємо лідерам: Цубері Євгену, Ребрей Олександрі. Сердечно дякуємо керівникам "Спортивного Клубу Тересва Авангард".