Тересвянська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Дата: 04.05.2023 16:26

Предмет оцінки:
земельна ділянка - площею 0,0411 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: смт. Тересва, вул. Народна б/н, кадастровий номер 2124456200:03:003: 0312;
Загальна очікувана вартість за оцінку, земельної ділянки складає 3000,00 грн (три тисячі грн. 00 коп.)
Для участі у конкурсі необхідно подати підтвердні документи, до яких належать:
заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 див. в редакції Наказу Фонду державного майна №47 від 16.01.2018р.)',
письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);
інформація про претендента (додаток 5 див. в редакції Наказу Фонду державного майна №47 від 16.01.2018р.)',
копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок (подаються у разі проведення конкурсу з метою виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок).
конкурсну пропозицію, згоду на обробку персональних даних (для фізичних осіб- підприємців) копію установчих документів претендента.
Документи приймаються в чотирнадцятиденний термін з дня публікації оголошення, до 18 травня 2023 року.
Конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності буде проведено 19 травня 2023 року в приміщенні Тересвянської селищної ради.
Рецензування звітів про експертну грошову оцінку земель, у відповідності ВИМОГ СТ.22 Закону України «Про оцінку земель», забезпечує субєкт оціночної діяльності, який переміг у проведеному конкурсі і подає замовнику рецензію на оцінку разом зі звітами про оцінку земельних ділянок.