Запрошуємо представників Ваших компаній взяти участь у семінарі та долучитися до руху за чисте виробництво!

Дата: 15.05.2023 15:33

Шановні резиденти індустріального парку "Мольфар"!

Індустріальний парк "Мольфар" було обрано Програмою GEIPP Ukraine (UNIDO) для підтримки впровадження заходів з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ).  Компанія KEY Group, співпрацюючи з Організацією Об'єднаних Націй з Індустріального розвитку (UNIDO), залучена для надання допомоги компаніям-резидентам парку в цьому питанні. Тому, запрошуємо Вас на семінар, який буде корисним інструментом для впровадження ресурсозаощаджувальних технологій та розвитку сталого виробництва.

Семінар відбудеться в приміщенні сесійного залу Тересвянської селищної ради відповідно до наступного розкладу:

Дата: 19 травня 2023 року

Початок реєстрації: 10:00

Адреса: смт Тересва, вул. Народна, буд. 83

Під час семінару ви зможете ознайомитися зі способами використання сучасних технологій для зменшення витрат на енергоресурси та зменшення викидів шкідливих речовин у довкілля. Також на семінарі будуть представлені кращі практики виробництва, які забезпечують ресурсоощадження та сталий розвиток.
Для участі в семінарі, будь ласка, пройдіть реєстрацію за посиланням: