Вітаємо з Днем народження Василя Івановича Варгу!!!

Дата: 19.05.2023 15:44

Вітаємо з Днем народження Василя Івановича Варгу, начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту селищної ради! Шановний Василю Івановичу, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, особистого щастя, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег, щоб життя було прихильним до Вас, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай Ваші будні будуть цікавими, плідними, яскравими, сповненими радості, світла, любові та розуміння. Хай повсякчас таланить на доброзичливих, порядних і щирих людей, які множитимуть успіхи та додаватимуть наснаги задля процвітання нашої громади.

Миру, любові, добробуту, злагоди, взаємоповаги, здійснення всіх планів і сподівань!

З повагою — селищний голова та колектив Тересвянської селищної ради, виконавчий комітет і депутатський корпус.