Семінар щодо створення та функціонування індустріального парку на території селища Тересва.

Дата: 19.05.2023 16:06

Сьогодні у сесійній залі селищної ради був проведений семінар щодо створення та функціонування індустріального парку на території селища Тересва. Даний захід був проведений спільно з Програмою GEIPP Ukraine (UNIDO)  та компанією Key Group для підтримки впровадження заходів з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ).  Компанія KEY Group, співпрацюючи з Організацією Об'єднаних Націй з Індустріального розвитку (UNIDO), залучена для надання допомоги компаніям-резидентам парку в цьому питанні.  Семінар, який був корисним інструментом для впровадження ресурсозаощаджувальних технологій та розвитку сталого виробництва.

Під час семінару, запрошені  учасники ознайомилися зі способами використання сучасних технологій для зменшення витрат на енергоресурси та зменшення викидів шкідливих речовин у довкілля. Також на семінарі були представлені кращі практики виробництва, які забезпечують ресурсоощадження та сталий розвиток.