Благодійний концерт до дня захисту дітей

Дата: 07.06.2023 08:36

До дня захисту дітей, священик Михаїл Церкуник, разом з учнями, вчителями та керівником Тересвянської школи мистецтв - Гудак В.І, за фінансової підтримки громадою Св.Миколаївського храму нашого селища, та за сприяння керівника освіти ОТГ Варга В.І. в організації автобуса для перевезення дітей, відвідали з концертною програмою у Виноградівський дитячий будинок.
Наша "делегація" отримала теплий прийом від керівництва та вихованців закладу, а також море позитивних емоцій та щирих овацій, натомість творча програма була блискуче відпрацьована нашими маленькими талантами, адже старалися вони для особливих дітей і у особливому місці.