Увага!

Дата: 09.06.2023 10:29

Сьогодні,  9 червня 2023 року о 10.00 год. з обласного моргу м. Ужгорода в рідне селище Тересва вирушив траурний кортеж з Героєм України – солдатом ПОРУБОВИМ Віталієм Геннадійовичем, щоб востаннє попрощатися з рідним Закарпаттям, Тячівським районом, селищем та домівкою, де він проведе свою останню ніч у родинному будинку.
МАРШРУТ ПЕРЕМІЩЕННЯ КОРТЕЖУ: 10.00 год.: обласний морг м. Ужгорода  – смт. Буштино (початок Тячівського району, АЗС «ВАКОС», прибуття  о 14.00) – вул. Головна – траса Н-09 – м. Тячів: вул. Армійська  – Незалежності: міська рада, траса Н-09 – с. Бедевля: траса Н-09 – смт. Тересва: вул. Народна – Возз’єднання – Сагайдачного – Приймака, 31, родинний будинок. Просимо всіх в цей час вийти на узбіччя дороги зазначеного маршруту та віддати останню шану бійцю, зустрівши його «живим коридором» з квітами, запаленими свічками, прапорами.