Свято «Останнього дзвоника»

Дата: 12.06.2023 09:09

Свято «Останнього дзвоника»

9 червня 2023 року в шкільних закладах смт. Тересва, с. Грушово, та с, Крива відбулися урочисті заходи до дня «Останнього дзвоника».

Рік видався важким, але освітяни, учні та батьки з честю справилися із своїми завданнями.

Шана всім, освітянам, за ваші зусилля, покладені для навчання і виховання учнівської молоді.

На святі «Останнього дзвоника» були присутніми селищний голова Грабарь Ігор Іванович, перший заступник селищного голови Продан Олександр Юрійович, заступник селищного голови Руснак Микола Миколайович, секретар селищної ради Зизень Ніна Іванівна, які привітали всіх присутніх зі святом та побажали щасливого життєвого шляху випускникам, а всім учням та вчителям приємних літніх канікул.

Тересвянська селищна рада