Допомога це святе!

Дата: 14.06.2023 15:13

Унаслідок злочинних дій росії, підриву греблі Каховської ГЕС, створено катастрофічну еколого-технічну надзвичайну ситуацію на території нашої держави.

Тисячі громадян залишилися без елементарних засобів для життя, насамперед води та продуктів.

Тячівщина та населені пункти нашої громади добре пам’ятають біду, яку приносять паводки.

Тому селищна рада, підприємці та приватні особи нашої територіальної громади відгукнулися на заклик що до збору допомоги постраждалим.

Вже неодноразово, за сприяння селищного голови Грабаря Ігоря Івановича, від імені селищної ради, небайдужих підприємців та окремих мешканців, постраждалим відправлено вантажі гуманітарної допомоги.

Особливо хочеться відзначити мешканку селища Тересва Дикун Ярославу Антонівну, яка за покликом серця і душі, за власні кошти придбала десять блоків (120л) води та передала їх для потреб потерпілих.

Крім цього хочемо подякувати приватним підприємцям :

Тютюнику Вячеславу Валентиновичу;

Горничар Ліліані Іванівні;

Небола Олегу Васильовичу;

Горничар Сергію Михайловичу;

Гусар Василю Васильовичу;

Які відгукнулися на заклик селищної ради, проявили свою людяність та щирість душі та надали посильну допомогу постраждалим від російської агресії.

З повагою Тересвянська селищна рада.