Сумна, жахлива звістка надійшла у Тересвянську громаду

Дата: 19.06.2023 11:10

Сумна, жахлива звістка надійшла у Тересвянську громаду

Невимовний біль знову охоплює  серце кожного  мешканця Тересвянської громади.    Загинув ще один Герой,  патріот, захисник  та воїн. Більше року Богдан  мужньо і сміливо  боронив   рідну землю, рідну домівку,  кожного з нас…

Герінго Богдан Володимирович, народився 6 листопада 1984 року, в селищі міського типу Тересва, у багатодітній сім’ї. Навчався у Тересвянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та професійно-технічному училищі, після закінчення якого отримав спеціальність столяра.  Служив у лавах української армії,   працював на приватному підприємстві селища Тересва.

З 20.04.2022 року призваний Тячівським РТЦК та СП на військову службу, старший солдат  механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А7013. Помер 17 червня 2023 року у лікарні міста Запоріжжя після отриманих на фронті поранень.

Тересвянська  територіальна громада  щиро співчуває  рідним і близьким  загиблого воїна. Доземно  вклоняємося  нашому воїну – захиснику.

Ми завжди  будемо  пам'ятати  і шанувати подвиг  наших земляків, які поклали життя,   захищаючи   територіальну цілісність  та суверенітет  нашої держави.

Вічна Слава Герою!  Герої не вмирають!

Про дату і час  прибуття Героя додому та прощання з  ним, буде повідомлено додатково.