Оголошення! До відома зацікавлених осіб.

Дата: 19.06.2023 15:24

Тимчасове призупинення діяльності закладів дошкільної освіти Тересвянської громади в літній період 2023 року.

Шановні батьки, інформуємо вас про зміни в режимі роботи закладів дошкільної освіти Тересвянської територіальної громади.

У п'ятницю, 16 червня 2023 року, на засіданні виконавчого комітету Тересвянської селищної ради було розглянуто лист відділу освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту селищної ради з проханням призупинити освітній процес у закладах дошкільної освіти громади на період з 1 липня по 28 серпня 2023 року згідно протоколу наради керівництва відділу з директорами ЗДО від 27.05.2023 року №6.

Розглянувши та обговоривши питання, прийнято рішення виконкому про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти Тересвянської громади,  в період  з 03 липня по 28 серпня 2023 року, у зв’язку з проведенням поточного ремонту будівель та споруд, з метою підготовки до нового навчального року та черговими відпустками працівників.

Проте, як виняток, до 25 червня 2023 року відділу освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту селищної ради (нач. Варга В.І.) доручено вивчити питання про необхідність створення та продовження роботи однієї групи для вихованців, обидва батьки яких мають постійне місце роботи і не мають можливості доглядати за дитиною у період призупинення роботи закладів дошкільної освіти, що підтверджується відповідними документами.

Такими документами є довідки з місця роботи про офіційне працевлаштування обох батьків.

У зв'язку з наведеним вище, просимо тих батьків, які мають вкрай нагальну потребу у відвідуванні їхніми дітьми дитсадків у літній період, подавати заяви та довідки з місця працевлаштування до загального відділу селищної ради (кабінет 25, другий поверх) до 25 червня 2023 року.

Апарат виконавчого комітету селищної ради