Прощання із загиблим Героєм Богданом ГЕРІНГО

Дата: 20.06.2023 15:28

Цими днями Тересвянська громада прощається із земляком, Героєм, Богданом ГЕРІНГО, який помер 17 червня 2023 року, внаслідок отриманого поранення під час виконання бойового завдання.

Завтра, 21 червня 2023 року, додому востаннє повертається полеглий воїн, старший солдат військової частини А7013. Просимо жителів горомади належним чином зустріти воїна та спільно вшанувати  пам’ять нашого захисника живим коридором слави. Закликаємо автомобілістів долучитися до траурного кортежу і провести воїна до батьківського будинку. Зустрічаємо полеглого Героя у рідному селищі Тересва вздовж дороги, по якій рухатиметься кортеж, із квітами, запаленими свічками та щирими молитвами у серці.

Очікуємо виїзд траурного кортежу із міста Тячів, орієнтовно об 12 год. Про точний час зустрічі повідомлятимемо додатково.

У четвер, 22 червня 2023 року, о 13 год, у батьківському будинку за адресою: смт. Тересва вул.Мирослава Скорика (Чкалова), 37, розпочнеться прощання із загиблим та чин похорону, після чого траурна процесія із Захисником України вирушать до Свято-Михайлівського храму, де пройде заупокійна служба.

Поховають Захисника України на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну.

Вічна пам’ять тобі, Герою!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!