Вісім років Національній поліції України

Дата: 05.07.2023 11:55

Щорічно, четвертого липня, відзначається День Національної поліції України. Життя показало здатність підрозділів МВС України забезпечувати дотримання законності і правопорядку, захист законних прав та інтересів громадян України та гостей нашої держави.

Не винятком є і Тячівський районний відділ поліції ГУНП України в Закарпатській області.

Отож за дорученням та від імені селищного голови Грабаря Ігоря Івановича, перший заступник селищного голови Продан Олександр Юрійович взяв участь у зібранні в м. Тячів з нагоди відзначення восьмої річниці Дня Національної поліції України, привітав працівників райвідділу, побажав неймовірних сил і відваги, терпіння і міцного здоров’я, сімейного щастя і добробуту та вручив найкращим працівникам Грамоти Тересвянської селищної ради.

Висловлюємо шану та повагу працівникам поліції за їх труд і старання щодо дотримання законних прав та інтересів громадян України.

Слава Україні!

Героям слава!