Голова Тячівської РВА Тімур Аверін вручив подяки рятувальникам КЗ «Місцева пожежна охорона» Тересвянської селищної ради.

Дата: 03.08.2023 20:59

Через річку Тересва днями встановлено дві альтернативні тимчасові переправи. Виконано великий обсяг робіт для відновлення транспортного сполучення між двома громадами та забезпечення руху транспорту автодорогою державного значення Н-09. Цілодобово 50 фахівців і 40 одиниць техніки безперервно працювали, щоб виконати це надскладне й надважливе завдання.

За значний особистий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації об’єктового рівня голова Тячівської РВА Тімур Аверін вручив подяки рятувальникам КЗ «Місцева пожежна охорона» Тересвянської селищної ради.

Щиро дякую всім хто долучився: керівництву Закарпатської ОВА, дорожникам, правоохоронцям, рятувальникам, всім, фахівцям і патріотам, які працювали та допомагали виконувати завдання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з руйнуванням транспортної інфраструктури”, - наголосив очільник району.

Об’єднавшись ми можемо долати будь-які виклики!

Стоїмо разом, плече до плеча!

Ми переможемо, ми – на своїй землі!